ارسال رایگان برای خریدهای بالاتر از ده میلیون تومان!
با ما در تماس باشید 02634414239 02632404136

پست سریع ماهکس

برند تجاری ماهکس با مالکیت شرکت سریع ترابر ماهان در اسفند ماه سال ۱۳۹۳ با هدف ارایه عرضه راهبرد و راهبری در حوزه صنعت لجستیک کشور مخصوصا صنعت پستی فعالیت خود را آغاز نموده است. همسو با اهداف ماهکس و از ابتدای شروع فعالیت خود تاکنون با اتکا به دارایی های بومی و نخبگان داخلی همواره تلاش کرده است تا نقشی موثر، اثربخش و کارآمد در راستای بهبود کیفیت خدمات و مولفه های تاثیر گذار در شبکه لجستیک ایران ایفا نماید.


در حال حاضر ماهکس در قالب یک شبکه گسترده داخلی و خارجی، با در اختیار داشتن ناوگان هوایی،‌ زمینی و امکانات پیشرفته روز و همکارانی ورزیده، متخصص، با دارا بودن نمایندگی در شهرهای مختلف کشور و در 500 نقطه در تلاش برای ارایه بهترین، مطمئن‌ترین و سریع‌ترین خدمات حمل می‌باشد. لازم به ذکر است خدمات این شرکت در قالب سرویس های نقدی پسکرایه و پرداخت در محل اراِئه میگردد و تمامی سرویس ها از 24 الی 48 ساعت میباشد.

بسته سفارشی شما  بسته به محل شما اگر از مراکز اصلی استانها و شهر ها باشد تا 24 ساعت و اگر از شهرستان ها باشد نهایت تا 48 ساعت کاری ( بعد از دریافت پیامک در حال پیگیری و ثبت در سایت) به دست شما میرسد و هزینه ارسال آن در محل دریافت میشود


(انتخاب در روش های ارسال)