ارسال رایگان برای خریدهای بالاتر از ده میلیون تومان!
با ما در تماس باشید 02634414239 02632404136

پنکه ایستاده مدل Pro Smart بدون WiFi

پنکه ایستاده پارس خزر مدل Pro Smart بدون WiFi با قابلیت تنظیم زاویه عمودی وزش باد، قابلیت تنظیم ارتفاع از 85 تا 115 سانتی متر، تایمر 7.5 ساعته با فواصل زمانی 0.5 ساعته

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

پنکه ایستاده پارس خزر Pro Smart بدون WiFiپنکه ایستاده پارس خزر Pro Smart بدون WiFi از محصولات با کیفیت شرکت پارس خزر می باشد که طراحی زیبایی دارد.این محصول دارای 4 پره پلاستیکی با حجم باد دهی 56 متر مکعب بر دقیقه می باشد.پنکه پارس خزر دارای پایه‌ استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع بهره می ‌برد همچنین بر روی بدنه این محصول صفحه کیبورد لمسی تعبیه‌ شده که امکان تنظیم سرعت بر حسب نیاز را به کاربر می ‌دهد.سر پنکه به صورت اتوماتیک به سمت چپ و راست حرکت می ‌کند که به کارایی این دستگاه می ‌افزاید.توسط دکمه ی لمسی که برای این محصول تعبیه شده می توان حالت چرخش افقی این پنکه را فعال یا غیر فعال کرد.در مجموع طراحی زیبا و مستحکم پنکه پارس خزر، این پنکه را مناسب برای هر محیطی از جمله منازل و ادارات می ‌کند که می ‌توان آن را گزینه ‌ای مطلوب در نظر داشت.قطعات پلاستیکی استفاده شده در این دستگاه باعث کاهش وزن آن شده و ساخت پایه با وزن مناسب مانع از واژگونی پنکه می شود.پایه اصلی پنکه از وزنه تعادلی بهره می برد که در سطوح شیبدار بالاترین ایستایی را دارد.

تعداد
نوع

     


پنکه پایه بلند پارس خزر مدل پرو اسمارت برای خنک نمودن خانه کاربرد بسیار زیادی دارد. دارای ۴ عدد پره میباشد. دارای توان ۶۰ وات میباشد. جنس پروانه آن از پلاستیک شفاف میباشد. از سه عدد کلید سرعت متفاوت بهره مند است. حجم باد دهی پنکه پارس خزر ۵۶ متر مکعب است. صدای دستگاه نیز بسیار پایین میباشد و باعث آزار و آسیب شما نمی شود. میتوانید به راحتی ارتفاع دستگاه را تنظیم نمایید. این پنکه برقی تمام فضای مورد نظر شما را خنک می نمایید. این دستگاه دارای تنظیم هوشمند سرعت براساس دمای محیط میباشد. دارای ریموت کنترل میباشد. این دستگاه دارای ۸ عدد سرعت قابل تنظیم را دارا میباشد از صفحه نمایش لمسی بهره مند میباشد. همچنین دارای برنامه ۱۲ ساعته انتخابی میباشد. دارای موتور بی صدا مجهزبه فیوز ایمنی است.

 

بهترین پنکه پایه بلند پارس خزر مدل پرو اسمارت

این دستگاه دارای اپلیکیشن اندرویدی میباشد. این نوع پنکه به راحتی به وای فای متصل میشود. پنکه پایه بلند پارس خزر مدل پرو اسمارت دارای کنترل عملکرد پنکه با تلفن همراه از طریق اپ پرو اسمارت میباشد. این نوع پنکه کاملا هوشمند ساخته شده است مجهزبه وای فای میباشد میتوانید به راحتی آن را کنترل نمایید. پنکه پارس خزر پرو اسمارت کاملا هوشمند است دارای قابلیت برنامه ریزی را دارد این نوع برنامه ریزی ها به چهار دسته normal , nature , night و smart قابل تنظیم است. در حالت شب تمام چراغ های روی دستگاه به جز پاور خاموش شده که به همراه کاهش صدای پروانه آرامش کافی را برای مصرف کننده فراهم می نمایید. در حالت هوشمند با اسمارت با توجه به دمای محیط بصورت خودکار پنکه شروع به کار می نمایید و تا هنگامی که به دمای مورد نظر برسد فعالیت خود را ادامه میدهد. 

 


پنکه های پایه بلند از دسته لوازم پرفروش در فصل های گرم است این پنکه از مصرف برق بسیار پایینی برخوردار است این پنکه دارای عملکرد بسیار عالی میباشد. 


اقدامات احتیاطی در مورد پنکه پایه بلند پارس خزر

پنکه پایه بلند پارس خزر را از دسترس اطفال دور نگهدارید پنکه را نزدیک پرده قرار ندهید. از دست زدن به قسمت های چرخان پنکه در هنگام کار خودداری نمایید. در صورتی که برای مدت طولانی تصمیم به استفاده از پنکه ندارید، کابل آن را از برق جدا نمایید. هنگام بروز هرگونه اشکال به تعمیرگاه های مجاز مراجعه نمایید و از دستکاری پنکه خودداری نمایید. در صورت بروز هرگونه اشکال به تعمیرگاه های مجاز مراجعه نموده و از دستکاری پنکه خودداری نمایید. پنکه را در مجاورت حرارت زیاد قرار ندهید. در صورت عدم استفاده از پنکه، آن را تمیز کرده و با پلاستیک روکش نموده و در محل مناسب قرار دهید. دقت نمایید در موقع حمل و نقل، ضربه ای به پنکه به ویژه به قسمت گلویی آن وارد نشود.

نکات ایمنی در مورد پنکه پایه ایستاده 

برای تنظیم زاویه وزش به طرف بالا یا پایین، محافظ را با دو دست گرفته و به سمت مورد نظر حرکت دهید و از ضربه زدن به محافظ خودداری نمایید. این وسیله برای استفاده توسط افراد با ناتوانی فیزیکی، حسی یا عقلی یا افراد بی تجربه و نا آگاه نیست، مگر اینکه با حضور سرپرست مسئول در قبال ایمنی آنها و با نظارت یا دادن دستورالعمل استفاده از وسیله باشد. کودکان باید سرپرستی و نظارت شوند تا اطمینان حاصل شود که با محصول بازی نمی کنند. اگر کابل صدمه ببیند، برای جلوگیری از خطر، باید توسط سازنده یا تعمیر کار مجاز یا شخص دارای صلاحیت مشابه تعویض شود. قبل از برداشتن محافظ جلو مطمئن شوید که منبع تغذیه برق قطع شده باشد.

 

شرح قطعات پنکه ایستاده پارس خزر 

 1. پروانه
 2. محافظ جلو
 3. محافظ عقب
 4. لوله استیل تنظیم ارتفاع
 5. نمایشگر دیجیتال
 6. بدنه اصلی
 7. سیم و دوشاخه
 8. ریموت
 9. پیچ تنظیم ارتفاع
 10. بست حلقه قفل کننده
 11. برآمدگی جایگری زبانه
 12. مهره محافظ عقب
 13. پیچ پروانه
 14. پیه عمودی
 15. پایه تحتانی
 16. پیچ ستاره ای
 17. درپوش جلوی موتور
 18. محور موتور
 19. زبانه محافظ پشتی
 20. پیچ های اتصال بدنه
 21. واشر فلزی
 22. گلویی
 23. قسمت های چرخان پنکه

آماده کردن پنکه پارس خزر 

قبل از هرگونه اقدام در جهت مونتاژ پنکه پایه بلند پارس خزر، تمامی قطعات آن را از بسته بندی خارج نموده و طبق دستورالعمل زیر، آن را مونتاژ نمایید. ابتدا پایه عمودی را روی پایه تحتانی قرارداده و سپس مجموعه آنها را به طور وارونه روی میز یا سطح زمین قرار دهید . پیچ تنظیمی ارتفاع را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا لوله استیل، آزاد شود. سپس لوله استیل را تا انتها بالا کشیده و برای ثابت نمودن ارتفاع آن پیچ تنظیمی ارتفاع را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا محکم شود. بدنه اصلی را روی لوله استیل قرار داده و به وسیله ۲ عدد پیچ اتصال بدنه، آنها را به هم ببندید. مهره محافظ عقب را در جهت فلش باز نمایید.

محافظ عقب را بر روی درپوش جلوی موتور به گونه ای قرار دهید که سه عدد پین درپوش جلویی موتور، در سوراخ های متناظر روی محافظ عقب ورود نمایند.

 


طریقه تنظیم ارتفاع پنکه 

قبل از استفاده از پنکه، ارتفاع آن را تنظیم نمایید پیچ تنظیمی ارتفاع را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا لوله استیل آزاد شود. سپس لوله استیل را تا انتها بالا کشیده و برای ثابت نمودن ارتفاع آن پیچ تنظیمی ارتفاع را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا محکم شود.  پنکه ی پارس خزر کاملا مدرن طراحی شده است و تمامی دکمه های آن لمسی هستند. جهت راهنمایی و سهولت استفاده از پنکه در هر مرحله فقط دکمه های که نورانی هستند فعال می باشند و دکمه های خاموش، غیر فعال و فاقد هرگونه عملکردی می باشند. یعنی تنها با لمس دکمه های روشن، پنکه دارای عملکرد می باشد.

 

روش استفاده از پنکه پایه بلند پارس خزر

POWER : با لمس دکمه POWER برای اولین بار، پنکه روشن شده و در حالت NORMAL با سرعت یک شروع به کار می کند. اگر در حالت روشن، دکمه POWER لمس گردد. پنکه خاموش شده و پروانه از چرخیدن باز می ایستد. در این حالت فقط علائم روی نمایشگر و دکمه های فعال روشن هستند.

SPEED : پنکه مذکور با طراحی برد الکترونیکی مدرن، دارای هشت سرعت متفاوت می باشد که می توان با لمس دکمه SPEED به سرعت پروانه دلخواه دست یافت. با هر بار لمس این دکمه، سرعت از شماره یک تا هشت قابل تنظیم می باشد.

TIMER : زمان کارکرد پنکه از ۱ تا ۱۲ ساعت قابل تنظیم می باشد. برای این منظور با هر لمس کلید TIMER یک ساعت قابل تنظیم میباشد. برای این منظور با هر بار لمس کلید تایمر یک ساعت به زمان تنظیم شده قبلی اضافه خواهد شد. با شروع به کار پنکه به ازای هر یک ساعت کارکرد پنکه یک نشانگر نوری خاموش خواهد شد.

 

عملکرد اسمارت در پنکه ایستاده  

با انتخاب حالت SMART سرعت پنکه به طور اتوماتیک براساس دمای محیط، تنظیم میگردد تا دمای آسایش را برای مصرف کننده به ارمغان بیاورد در صورت روشن بودن پنکه، با لمس دکمه SMART پنکه در وضعیت SMART قرار می گیرد. اگر در همین حالت مجددا دکمه SMART لمس گردد، پنکه از وضعیت اسمارت خارج شده و در وضعیت نرمال به کار خود ادامه میدهد. هنگامی که پنکه خاموش است، با لمس دکمه POWER پنکه در وضعیت اسمارت شروع به کار می کند.

MODE : با یک بار لمس دکمه MODE پنکه در حالت NATURAL و با لمس مجدد آن در حالت SLEEP قرار میگیرد، با لمس این دکمه برای بار سوم حالت اسمارت فعال میگردد.

PRO : هنگامی که پنکه روشن یا خاموش است، با استفاده از دکمه PRO می توان نسبت به روشن یا خاموش بودن پنکه در زمان های مختلف یک ساعته، برنامه ریزی نمود. برای این منظور با لمس دکمه PRO می توان نسبت به روشن یا خاموش بودن پنکه در زمان های مختلف یک ساعته، برنامه ریزی نمود. برای این منظور ، با لمس دکمه PRO دوازده نشانگر تایمر روشن میگردد و نشانگر  اول، شروع به چشمک زدن می نماید. در صورت برنامه ریزی برای خاموش بودن پنکه در یک ساعت اول، دکمه تایمر را لمس نمایید. تا نشانگر خاموش گردد. به همین ترتیب برای یک ساعت دوم و همچنین بازه های زمانی یک ساعته بعدی می توان برنامه ریزی نمود.

 


روش تمیز کردن پنکه 

قبل از برداشتن محافظ جلو مطمئن شوید که منبع تغذیه برق قطع شده است، بست حلقه قفل کننده محافظ را به طرف خود بکشید، سپس برعکس روش سوار کردن، محافظ جلو را به طرف خود بکشید، سپس برعکس روش سوار کردن، محافظ جلو را از عقب با احتیاط جدا نمایید. پیچ پروانه را به وسیله پارچه نرم آغشته به مایع ظرفشویی تمیز کرده و سپس شسته و خشک نمایید. محافظ های جلو و عقب را به وسیله برس مویی خاک گیری نمایید. هرگز از الکل، بنزین و یا سایر مواد شیمیایی نظیر آن برای تمیز کردن پنکه استفاده نکنید. دقت کنید در هنگام نظافت پنکه، آب در داخل موتور و قسمت های برقی آن وارد نشود.

 

ویژگی های پنکه پایه بلند پارس خزر مدل پرو اسمارت

برند : پارس خزر 
مدل : پرو اسمارت 
رنگ : طوسی 
تنظیم سرعت : سه سرعته 
تعداد پروانه : ۴ عدد 
نوع پروانه : پلاستیک شفاف 
کنترل از راه دور : 
گارانتی : ۲۵ ماه 


 قابليت روشن نمودن و تنظيم سرعت در٨وضعيت متفاوت با لامپ هاي نشانگر همراه با آلارم صوتي

داراي ٨دور متفاوت پروانه

قابليت چرخش به سمت چپ و راست به كمك دكمه OSCهمراه با قابليت نمايش روي صفحه

 تنظيم آسان زاويه وزش باد بصورت جغجغه اي.

حداكثر قابليت ايستايي در سطوح شيبدار

 موتور بي صدا مجهز به فيوز ايمني 

قابليت تنظيم گردش افقي قابل كنترل از راه دور

.گارد محافظ ايمن طرح ميله اي

داراي لوله استيل و قابليت تنظيم ارتفاع.

داراي قابليت خاموش نمودن محصول به كمك دكمه روي بدنه همراه با آلارم صوتي

داراي اتصال پيچي براي استقرار بدنه اصلي/ بالايي روي بدنه اصلي/ پاييني )پايه اصلي داراي وزنه تعادلي ميباشد
توان مصرفی
60 وات
ابعاد
۱۰۶x۴۹x۲۶ سانتی‌متر
سایر توضیحات
شناسه کالا
۲۹۰۰۰۱۶۰۰۰۸۵۹
- نمایشگر دیجیتال - صفحه نمایش لمسی - مجهز به WIFI - تنظیم هوشمند سرعت پروانه متناسب با تغییر دمای محیط - عملکرد پنکه با تلفن همراه از طریق اپلیکیشن اندرویدی پرواسمارت - حالت ریتم
حجم باد دهی
۵۶
قابلیت‌ها
قابلیت تنظیم ارتفاع
تنظیمات دستگاه
تایمر
جنس پره
پلاستیک

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...